ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ
З наближенням свята, дня народження, знаменної події або ювілею багато хто замислюється, як вибрати оригінальний і незабутній подарунок близьким чи рідним людям, здивувати їх або вгадати, що доведеться їм до смаку. Компанія «Yamaha.zp.ua» пропонує своїм клієнтам оригінальний і незабутній подарунок до свята - подарункові сертифікати на покупку музичних інструментів, звукового, світлового і студійного обладнання.
Подарункові сертифікати ідеально підходять для тих людей, у яких немає можливості або часу на пошук відповідного подарунка. Такому сюрпризу зрадіє не тільки кохана людина або близький друг, але це ще й хороший презент для колеги по роботі, талановитої дитини, творчу людину, звукорежисера або музиканта. Подарункові сертифікати на придбання музичних інструментів, звукового, світлового і студійного обладнання надають можливість його власникові зробити правильний вибір на власний смак і дозволити собі те, про що давно мріяв.
Ми з упевненістю можемо сказати, що саме ваш подарунок оцінять по достоїнству!
УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТИ ВІД КОМПАНІЇ «YAMAHA.ZP.UA»

• Подарунковий сертифікат дає право на отримання одноразової знижки на суму її номіналу на придбання музичних інструментів або обладнання в фірмовому магазині YAMAHA за адресою м. Запоріжжя просп. Соборний, 159.
• Якщо сума покупки перевищує номінал подарункового сертифіката, Ви доплачуєте різницю готівкою між сумою покупки і номіналом подарункового сертифіката.
• Якщо сума покупки менше номіналу подарункового сертифіката, різниця не компенсується.
• Після придбання покупки за допомогою подарункового сертифіката, сертифікат вилучається.
• Подарункові сертифікати з пошкодженим штрих-кодом або порядковим номером є недійсними.
• Термін дії зазначений на сертифікаті.
• На подарунковий сертифікат не поширюються акції і дисконтні знижки.